سورس سامانه پیام کوتاه

نرم افزار ارسال پیامک تحت وب ، نرم افزاری است که در محیط وب ، یعنی در مرورگر ها (مانند اینترنت اکسپلورر ، فایرفاکس و ...) اجرا می شود ، قبل از اینکه شما از این نرم افزار استفاده نمایید ، شرکت ارائه دهنده خدمات ، نصب و کارهایی را روی سرور خود انجام داده است ، مثلا برای اجرای یک نرم افزار ارسال پیامک تحت وب ، که همان سامانه پیامک می باشد که شما استفاده می نمایید ، آنی پیامک سروری را خریداری کرده است ، نرم افزار را روی آن نصب کرده است ، دیتابیس ، وب سرویس و ... را تنظیم کرده است و با استفاده از بستر نرم افزاری و بعضا سخت افزاری ، نرم افزار ارسال پیامک را به اپراتورهای ارسال پیامک متصل کرده است .

با استفاده از این نرم افزار ارسال پیامک که نسخه اصلی آن را سورس سامانه پیام کوتاه می نامند ، شرکت می تواند پنل های کاربری ، نمایندگی و ... را ارائه نماید و شما می توانید از این طریق بدون هیچ گونه دانش فنی یا برنامه نویسی خاص ارسال و دریافت پیامک داشته باشید  .

بعضی از نمایندگان یا کاربران سامانه پیام کوتاه ، تمایل دارند که سورس سامانه پیام کوتاه را داشته باشند تا بتوانند خودشان این خدمات پیامک را ارائه نمایند ، داشتن سورس سامانه پیام کوتاه نیازمند این می باشد که شخص خریدار ، اندکی اطلاعات فنی داشته باشد ، چون در غیراینصورت در بعضی مواقع که دچار مشکلات خواهید شد ، کار با سرور و دیتابیس و کانفیگ های مربوطه و ... کمی دارای اهمیت می شود ، یا اینکه یک نفر پرسنل فنی داشته باشید برای اینکه مشکلات را در چنین مواقعی رفع نماید .

آنی پیامک  با توجه به اینکه دارای سورس سامانه پیام کوتاه می باشد و نرم افزار توسط خود برنامه نویسان شرکت نوشته شده است ، این امکان را دارد که سورس سامانه پیام کوتاه را ارائه نماید.

سورس سامانه به چند روش زیر قابل ارائه میباشد.

سورس نرم افزار آنی پیامک بصورت کد شده

سورس نرم افزار آنی پیامک بصورت کد شده

هزینه فعالسازی ســــورس : 80.000.000 ریال

امکانات :

- امکان تنظیم لینک تمامی اپراتور های موجود ، وبسرویس آنی پیامک و یا شرکت های دیگر

- هزینه تهیه سرور و دیتا سنتر بر عهده خریدار و دسترسی به آن تنها برای آنی پیامک خواهد بود.

- قابلیت پشتیبان گیری از دیتابیس

- یکسال پشتیبانی رایگان نرم افزار

سورس نرم افزار آنی پیامک